Author Topic: Grupowanie w katalogach  (Read 4338 times)

stpr

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
    • Email
Grupowanie w katalogach
« on: June 06, 2010, 06:55:02 am »
Witam wszystkich
Jestem świeżym użytkownikiem Feng Office i brakuje mi tutaj jednego, chociaż czytając różne źródła jest napisane, że jest taka opcja, być może tylko ja nie potrafię jej znaleźć, więc do rzeczy. Chodzi o grupowanie danych w katalogach, nie wiem gdzie można utworzyć katalogi, zauważyłem że jest opcja tagów, ale wolałbym katalogi do segregacji a tagi to bardziej jako dodatek. Więc moja prośba czy ktoś może mi napisać czy da się tworzy katalogi i jak tak to gdzie dokładnie mam tego szukać. Jeśli nie ma to bardzo proszę o opis idei segregacji.
I interesuje mnie czy jest jakiś sposób segregacji wiadomości e-mail, bo właśnie chciałem do tego wykorzystać katalogi ale może jest też inny sposób ich segregacji po przeczytaniu. Chodzi dokładnie o to, że np. dostaje maile od klientów i chciałbym po przeczytaniu pogrupować je w folderach żeby je szybko odszukać i żeby nie wyświetlały mi się cały czas na stronie głównej. Jeśli tutaj działa to w inny sposób takie porządkowanie to również poproszę krótki opis zasady działania.
Pozdrawiam

Robert1724

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 72
    • View Profile
Re: Grupowanie w katalogach
« Reply #1 on: June 23, 2010, 05:50:41 am »
przyłączam się do postu - grupowanie dokumentów w katalogach byłoby bardzo pożądane ...

czy ktoś wie jak to robić ?

(ja na dzień dzisiejszy a używam fengoffice od tygodnia, rozwiązuję problem katalogowania tworząc pod danym projektem podrzędne projekty z nazwami jakie bym nadał katalogom, a dokumenty przypisuje danym katalogom)

może to komuś się przyda...

ale faktem jest że przydała by się funkcja w dokumentach do katalogowania nie zależnie od projektu.

pozdrawiam
Robert