Author Topic: Official translation to Hungarian  (Read 30247 times)

signorcuoco

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #15 on: February 07, 2010, 01:05:33 pm »
Köszi az eddigi fordítók nevében! :)

Hát, én sajnos nem tudom most ígérni, hogy tudok vele foglalkozni. A [saját feng office-od URL-je]/public/tools/ alatt elérhető pár eszköz, az egyikkel le tudod csekkolni a hiányzó fordításokat, a másikkal tudsz fordítani; ha van kedved, fordíts Te is, majd töltsd fel ide a nyelvi mappát tömörítve (/language/hu_hu), eddig kb így működött a dolog.




LovRob

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #16 on: September 21, 2010, 08:49:01 am »
Sziasztok!

1.7.2-nél tart a FengOffice. Mi újság a fordítással? Csinálja valaki? Volt változás a legutóbbi "signorcuoco féle" fordítás óta?

Vagy essek neki én?

LovRob

ATamás

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #17 on: September 21, 2010, 09:10:22 am »
Üdv' LovRob!

Ha nekiesnél és megosztanád velünk, akkor sokat segíthetne.

Jómagam használom a FO-t, de az angol tudás-szintem alkalmatlan a normális fordításra, legalábbis olyanra, ami mások számára is használható.

Honlapom és elérhetőségeim: www.vagyonkepzes.eu

Tamás


franponce87

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1819
    • View Profile
    • Email
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #18 on: September 21, 2010, 09:15:28 am »
The current Hungarian translation is rather old.. if someone updates it, we will update it too!
Greetings!
Would you like to install Feng Office Professional or Enterprise Edition in your servers? No problem! Read this article!

signorcuoco

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #19 on: September 21, 2010, 04:36:02 pm »
Szia LovRob,

én most nem tudok ezzel foglalkozni, az általam  korábban feltöttnél nincs újabb dugi verzió a tarsolyomban. Ha van kedved, sztem ess neki bátran, megköszönjük, ha feltöltöd utána ide is.

Jó munkát, üdv, SC

LovRob

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #20 on: September 22, 2010, 06:49:43 am »
Hát időm, nekem sem sok... De leginkább az a problémám, hogy nem tudok rendesen angolul. Nyilván szakmámból adódóan sokmindent megértek (informatikus vagyok), de ha nekiállok, az eredményt inkább nevezném magyarításnak, mint fordításnak. Szerintetek így is érdemes? Esetleg teszteléshez keressek vállalkozó szellemű jelentkezőket? Vélemény?

LovRob

« Last Edit: September 22, 2010, 07:17:55 am by LovRob »

signorcuoco

  • Newbie
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #21 on: September 23, 2010, 03:09:44 pm »
Hát izé, erre nehéz mit válaszolni, ahogy érzed. Mi azért fordítottuk, mert használni akartuk egy nonprofit szervezetben, olyanokkal, akik magabiztosabbak, ha magyar a felület. Épp ezért az admin részekre nem is fordítottunk annyi időt, inkább azokat fordítottuk, amivel az egyszerű felhasználó szembetalálkozhat.

Egy ideje nem néztem már a FengOffice-t, de talán olyan nagy változás nem volt (még mindig nincs pl. spreadsheet sajna ), szóval a dolgok javarésze most is magyarul elérhető; a hírfolyam az, ami nem magyar (kilépett, belépett, kommentelt, feladatot kapott, stb.) Sztem ezzel érdemes kezdeni a fordítást.

Mi végül is még nem használtuk ezt nagy számban, így nem tudom, a nem geek felhasználóknak mennyire levágós, h mi micsoda a magyarban. Meg azt sem tudom, h a FengOffice általában mennyire felhasználóbarát, vannak kétségeim, de ez egy másik téma.

Szóval ahogy érzed, mi szívesen használjuk majd a fordításod, ha valamivel nagyon nem értünk egyet , akkor úgyis szólunk, javítjuk a sajátunkban és vitára bocsátjuk :)

Borzas

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
    • Email
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #22 on: January 10, 2012, 09:09:18 am »
Mivel egyenlőre nem találtam jobb alternatívát ezért nekilátok a fengoffice 2.0b3 magyar fordítását gatyába rázni, pár dolgon az eddigi fordításban is változtatnék, hogy életszerűbb legyen a program használata, van kedve valakinek beszállni a dologba (akár aktívan, akár passzívan tesztelőként)?
Publikus szerver van a célra.
 

ATamás

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Official translation to Hungarian
« Reply #23 on: January 10, 2012, 09:19:56 am »
Mivel egyenlőre nem találtam jobb alternatívát ezért nekilátok a fengoffice 2.0b3 magyar fordítását gatyába rázni, pár dolgon az eddigi fordításban is változtatnék, hogy életszerűbb legyen a program használata, van kedve valakinek beszállni a dologba (akár aktívan, akár passzívan tesztelőként)?
Publikus szerver van a célra.
 

Örvendek!

Tesztelésben tudok a partnered lenni.

andrassy.tamas [kukac] gmail.com