Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - execco

Pages: [1]
1
Jesli chodzi o czestotliwosc sciagania to jest ona uzalezniona od ustawienia Cron na serwerze (np, cPanel) i w programie, a konkretnie decyduje najwiekszy wskaznik. Czyli jesli w programie bedzie ustawiony na 5 minut a w panelu konta hostingowego na 30 min to decyduje to ostatnie ustawienie.

Tutaj znadziesz wiecej szczegółów: http://www.siteground.com/tutorials/cpanel/cron_jobs.htm

2
Polski / Re: Witamy polskich użytkowników!
« on: September 03, 2010, 05:01:18 pm »
Witam,

Ja również chciałem podziękować z świetne (moim skromnym zdaniem) polskie tłumaczenie, jak również twórcom za sam Feng Office. Dawno nie widziałem tak dobrze przemyślanej aplikacji!

3
Polski / Re: Problem z modułem e-mail .... :-(
« on: September 03, 2010, 04:53:05 pm »
I jak udało Ci się rozwiązać ten problem? Pytam bo widziałem w innym wątku że pytasz o częstotiwość ściągania poczty.

Jeśli nie to być może coś jeszcze zostalo w bazie danych MySQL (jakiś błędny wpis) i dlatego moduł nadal się wiesza. Odpowiedź Cabeza wskazywałaby na to, że coś takiego mogło zaistnieć

4
Najprawdpodobniej winne temu są ustawienia Cron Job w panelu hostingowym serwera na którym Feng Office funkcjonuje. Cron to nic innego jak program, który z poziomu Linux'a uruchamia wskazane skrypty zgodnie z deklarowaną częstotliwością. 

Większość kont hostingowych (nawet typu shared) posiada specjalną zakładkę do Crona. Należałoby odpowiednio ustawić częstotliwość zdarzenia w panelu serwera, po czym ustawić podobną wartość w samym Feng Office

Szczegóły:
=cron#setting_up_a_cron_job_on_the_server]
http://fengoffice.com/web/wiki/doku.php/setup?s[]=cron#setting_up_a_cron_job_on_the_server


oraz (jeśli serwer bazuje na cPanel)

http://www.siteground.com/tutorials/cpanel/cron_jobs.htm


Pozdrawiam,
Robert

Pages: [1]
anything
anything